O rádiu

Rádio Jih Cimbálka je druhým programem nejposlouchanějšího rádia našeho regionu – Rádia Jih.

Jsme unikátní

Rádio Jih Cimbálka je unikátní rozhlasová stanice věnující se tradiční hudbě regionu jižní Moravy – folklóru a také dechovce. Pečlivý hudební výběr doplňujeme o dobré zprávy z našeho regionu, pozvánky na akce a koncerty, informace a tipy pro turisty, pořady o víně i speciální hudební bloky a autorské pořady.


Žijeme folklórem

Rádio Jih Cimbálka se výhradně věnuje ve svém hudebním programu folklóru ve všech jeho podobách a ze všech blízkých lokalit – Horňácka, Dolňácka, Podluží, Kyjovska, Strážnicka, Uherskohradišťska, Uherskobrodska, ale také z Valašska, Hanácka i ze slovenského Záhorí. Část vysílání je věnována také blokům jihomoravské dechovky a sem tam zařazujeme i různé hudební perličky blízké tradiční hudbě našeho regionu.


Na 91.4 a 91.8 FM na Hodonínsku, Kyjovsku i slovenském Záhorí

Rádio Jih Cimbálka vysílá na frekvencích 91.4 a 91.8 FM pro města a obce: Hodonín, Kyjov, Veselí nad Moravou, Rohatec, Strážnice, Vracov, Svatobořice – Mistřín, Ratíškovice, Vacenovice, Dubňany, Mutěnice, Dolní Bojanovice, Šardice, Strážovice, Hovorany, Čejč, Lužice, Mikulčice, Moravská Nová Ves, Týnec, Tvrdonice, Kostice, Josefov, Prušánky, Moravský Žižkov, Sudoměřice, Petrov, Holíč, Skalica, Kopčany a další.

Samozřejmě vysíláme i online po internetu a naladit nás můžete i v rozhlasových nabídkách operátorů Vodafone (bývalé UPC) a Sledování.tv.

Naladit online


Nabízíme jedinečný prostor

Rádio Jih Cimbálka nabízí jedinečný prostor pro pořadatele vinařských a folklórních akcí, vinaře, provozovatele turistických služeb a atrakcí, cimbálové muziky, dechové hudby, folklórní a pěvecké sbory a spousty dalších. Využijte spojení vašich produktů a služeb s unikátním projektem folklórního rádia postaveného na tradicích a silném vztahu k regionu jižní Moravy. Více informací o možnostech spolupráce, propagace a inzerci na Rádiu Jih Cimbálka najdete v sekci Obchod.