Rádio Jih Cimbálka zahájilo vysílání na 91.4 FM

Rádio Jih Cimbálka je druhým programem nejposlouchanějšího rádia našeho regionu – Rádia Jih.

Rádio Jih Cimbálka je unikátní rozhlasová stanice věnující se tradiční hudbě regionu jižní Moravy – folklóru a také dechovce. Pečlivý hudební výběr doplňujeme o dobré zprávy z našeho regionu, pozvánky na akce a koncerty, informace a tipy pro turisty, pořady o víně i speciální hudební bloky a autorské pořady.

Rádio Jih Cimbálka se výhradně věnuje ve svém hudebním programu folklóru ve všech jeho podobách a ze všech blízkých lokalit – Horňácka, Dolňácka, Podluží, Kyjovska, Strážnicka, Uherskohradišťska, Uherskobrodska, ale také z Valašska, Hanácka i ze slovenského Záhorí. Část vysílání je věnována také blokům jihomoravské dechovky a sem tam zařazujeme i různé hudební perličky blízké tradiční hudbě našeho regionu.

Rádio Jih Cimbálka vysílá na frekvenci 91.4 FM pro Hodonín a široké okolí (Rohatec, Strážnice, Vracov, Svatobořice – Mistřín, Ratíškovice, Vacenovice, Dubňany, Mutěnice, Dolní Bojanovice, Lužice, Mikulčice, Moravská Nová Ves, Týnec, Tvrdonice, Kostice, Josefov, Prušánky, Moravský Žižkov, Sudoměřice, Petrov…) a také pro slovenské Záhorí (Holíč, Skalica, Kopčany…). Samozřejmě vysíláme i online po internetu.

Rádio Jih Cimbálka nabízí jedinečný prostor pro cimbálové muziky, folklórní sbory, pořadatele vinařských a folklórních akcí, vinaře, provozovatele turistických služeb apod. Více informací o možnostech spolupráce, propagace a inzerci na Rádiu Jih Cimbálka najdete v sekci Obchod.