Obchod

Nabízíme jedinečný prostor

Rádio Jih Cimbálka nabízí jedinečný prostor pro pořadatele vinařských a folklórních akcí, vinaře, provozovatele turistických služeb a atrakcí, cimbálové muziky, dechové hudby, folklórní a pěvecké sbory a spousty dalších. Využijte spojení vašich produktů a služeb s unikátním projektem folklórního rádia postaveného na tradicích a silném vztahu k regionu jižní Moravy.

Jste pořadateli akce?

Pořádáte vinařskou či folklórní akci? Pozvěte posluchače Rádia Jih Cimbálka na svou akci. Pozvánky na akce vysíláme každý den od rána do večera a také je zveřejňujeme na našich webových stránkách v sekci Kam vyrazit. Na svou akci můžete pozvat i posluchače Rádia Jih – nejposlouchanějšího rádia našeho regionu.

Jste vinařem/vinařstvím?

Představte vaše víno/vinařství posluchačům Rádia Jih Cimbálka. Pozvěte naše posluchače a turisty na vaše akce a do vašich sklepů, povídejme si o vašem vinařství v našem vysílání, doporučte našim posluchačům i turistům to nejlepší víno k poslechu Rádia Jih Cimbálka, pochlubte se svými oceněními… Možností je opravdu hodně. Při veškeré prezentaci vždy dodržujeme zákon o rozhlasovém vysílání a zákon o reklamě.

Jste provozovatelem turistických služeb a atrakcí?

Rádio Jih Cimbálka je rádiem našeho kraje a naší velkou ambicí je spoluutvářet nezapomenutelnou atmosféru jižní Moravy pro turisty. Rádio je skvělým celodenním společníkem pro turisty. Poslouchat nás mohou kdekoli, kdykoli a při jakékoli činnosti – ráno u snídaně, během oběda, při cestování autem, večer při posezení u skleničky dobrého jihomoravského vína případně u pohárku skvělé pálenky. V hlavní turistické sezóně chceme být součástí pobytu turistů a také jim nabídnout nejlepší tipy na trávení volného času v našem regionu. Spojme společně síly a podpořme turistický ruch na jižní Moravě.

Zvyšujme společně povědomí o tradiční hudbě našeho kraje.

Nabízíme unikátní možnost pro propagaci folklórních sborů, cimbálových muzik, dechových hudeb a pěveckých sborů. Možnosti začínají u pozvánek na akce, přes představování nových alb a skladeb, po náborové kampaně dětí i dospělých do sborů a kapel až po autorské pořady.

Provozujete služby nebo vyrábíte produkty na jihu Moravy a jste patriotem našeho kraje?

Ozvěte se nám a společně vymyslíme způsob, jak si můžeme vzájemně pomoci. Vy podpoříte náš unikátní projekt jedinečného folklórního rádia, my pomůžeme vám silou obou našich rádií: Rádia Jih Cimbálka a Rádia Jih – nejposlouchanějšího rádia v regionu.

Rádio Jih Cimbálka v číslech a faktech

Vysílání Rádia Jih Cimbálka zasáhne svým pokrytím v tuto chvíli až 100 000 posluchačů v okrese Hodonín a tisíce dalších posluchačů na slovenském Záhorí.

Formát Rádia Jih Cimbálka je v našem regionu, v České republice i na celém světě jedinečný a unikátní.

Rádio Jih Cimbálka je druhým programem nejposlouchanějšího rádia našeho regionu – Rádia Jih. Staví tak na oblíbené a tradiční značce a úspěšném know-how regionálního rádia.

Rádio Jih Cimbálka vysílá na frekvencích 91.4 a 91.8 FM pro města a obce: Hodonín, Kyjov, Veselí nad Moravou, Rohatec, Strážnice, Vracov, Svatobořice – Mistřín, Ratíškovice, Vacenovice, Dubňany, Mutěnice, Dolní Bojanovice, Šardice, Strážovice, Hovorany, Čejč, Lužice, Mikulčice, Moravská Nová Ves, Týnec, Tvrdonice, Kostice, Josefov, Prušánky, Moravský Žižkov, Sudoměřice, Petrov, Holíč, Skalica, Kopčany a další.

Brzy rozšíříme vysílání Rádia Jih Cimbálka také na Břeclavsko.

Začněme spolupráci hned teď.

+420 518 344 132

obchod@radiojih.cz

Mám zájem o spolupráci s Rádiem Jih Cimbálka

Obchodní zastoupení Rádia Jih Cimbálka
Radio Promotion s.r.o., Brněnská 3163/38, 695 01 Hodonín, Česká republika
IČO: 27663141, DIČ: CZ27663141
Společnost je zapsaná v OR u KS Brno, oddíl C, vložka 49960
Obchodní podmínky ke stažení.