Rozšiřujeme hudební archiv. Pomůžete nám?

Rádio Jih Cimbálka rozšiřuje hudební archiv a rádi bychom vás požádali o pomoc. Máte k dispozici kvalitní nahrávky cimbálových muzik v elektronické formě – mp3 nebo wav? Může se jednat o váš domácí výběr, o výběr vaší cimbálové muziky nebo o celá alba v elektronické podobě.

Nahrávky, které v našem vysílání neslyšíte uvítáme úplně nejvíce a nahrávky především z oblastí Horňácka, Podluží, Kyjovska, Strážnicka, Hanáckého Slovácka, Uherskohradišťska, Uherskobrodska, Kopanic a Valašska. Samozřejmě, že budeme rádi i za folklór z dalších oblastí včetně Slovenska.

Jak k nám nahrávky doručit? Nejlépe přes Úschovna.cz, Google Drive nebo podobnou službu. Stačí sem nahrávky nahrát a poslat nám na email cimbalka@radiojih.cz odkaz ke stažení. Budeme rádi i za kontakt na vás, abychom se případně spojili a minimálně vám poděkovali.

Pokud máte nahrávky, ale na CD, případně vinylu, ozvěte se nám také na náš email, případně zavolejte na (+420) 607 041 091, něco společně vymyslíme. A pokud jste cimbálová muzika a máte vydané CD nosiče, můžete nám je i zaslat na adresu Rádio Jih Cimbálka, Brněnská 38, 695 01 Hodonín.

Naší snahou je v letošním roce vytvořit opravdu ceněné, oblíbené a svým širokým hudebním archivem pestré folklórní rádio.

Moc děkujeme za případnou pomoc s plněním hudebního archivu.

V případě dotazů kontaktujte Jana Štiftera, tel.: 607 041 091 nebo pište na email: cimbalka@radiojih.cz.