Nová alba v archivu Rádia Jih Cimbálka

K 1.říjnu 2022 jsme nově do hudebních archivu zařadili skladby z následujících alb:

  • Mužský sbor z Kněžduba – Na kněždubských lúkách
  • Mužáci ze Šardic – Našej dědině
  • Kobylský kvartet a hosté – Rok na vsi
  • Cimbálová muzika Pavla Múčky – Na vojnu verbujú ve Strážnici
  • Šohajka – Hraje písničky Václava Maňase ml.

Rádio Jih Cimbálka rozšiřuje hudební archiv a rádi bychom vás požádali o pomoc. Máte k dispozici kvalitní nahrávky cimbálových muzik v elektronické formě – mp3 nebo wav? Může se jednat o váš domácí výběr, o výběr vaší cimbálové muziky nebo o celá alba v elektronické podobě.

Nahrávky, které v našem vysílání neslyšíte uvítáme úplně nejvíce a nahrávky především z oblastí Horňácka, Podluží, Kyjovska, Strážnicka, Hanáckého Slovácka, Uherskohradišťska, Uherskobrodska, Kopanic a Valašska. Samozřejmě, že budeme rádi i za folklór z dalších oblastí včetně Slovenska.

Jak k nám nahrávky doručit? Nejlépe přes Úschovna.cz, Google Drive nebo podobnou službu. Stačí sem nahrávky nahrát a poslat nám na email cimbalka@radiojih.cz odkaz ke stažení. Budeme rádi i za kontakt na vás, abychom se případně spojili a minimálně vám poděkovali.

Pokud máte nahrávky, ale na CD, případně vinylu, ozvěte se nám také na náš email, případně zavolejte na (+420) 607 041 091, něco společně vymyslíme. A pokud jste cimbálová muzika a máte vydané CD nosiče, můžete nám je i zaslat na adresu Rádio Jih Cimbálka, Brněnská 38, 695 01 Hodonín.