Listopadové programové změny a novinky na Rádiu Jih Cimbálka

Na listopad jsme na Rádiu Jih Cimbálka připravili několik programových změn a novinek.

Pásmo „Máme rádi dechovku“ na četná přání posluchačů od pondělí 6. listopadu rozšíříme o jednu hodinu. To znamená, že dechovka bude na Rádiu Jih Cimbálka hrát pravidelně od pondělí do soboty vždy mezi 12. až 15. hodinou.

Do tohoto pásma nově zařadíme také anekdoty a vyprávení oblíbeného muzikanta a baviče Franty Uhra. Vždy v úterý a ve čtvrtek se můžete po 13. hodině těšit na jeho historky z koncertů, dovolených i ze života. Nedělní dopoledne s Dechovkou (09 – 12 hod.) pak nabídne jejich reprízy.

Od pondělí 6. listopadu se můžete postupně také těšit na nové tématické pořady, které pro vás bude připravovat náš nový kolega Jan Grabec.

Ten vám vždy v pondělí a ve středu představí jednotlivé soubory na poli moravského folklóru. Nový pořad „Čtvrthodina s…“ poslouchejte v premiéře v pondělí a ve středu, po 16. hodině. a v reprízách v úterý a ve čtvrtek po 10. hodině.

Další novinkou v programu Rádia Jih Cimbálka bude dvouhodinovka plná hudby a zábavy na víkendové večery pod názvem „A túto znáte…?“. Nejoblíbenější a nejznámější folklórní a dechovkové písničky v doprovodu Jana Grabce můžete poslouchat o víkendových večerech. První pořad odvysíláme na přelomu listopadu a prosince.

Harmonika zpívá – tak to je poslední listopadová novinka v programu Rádia Jih Cimbálka. Rozhodli jsme se věnovat každotýdenní prostor písničkám hraných na harmoniku. První hodinový pořad s pečlivým výběrem písniček a doprovodným mluveným slovem Jana Grabce poslouchejte v premiéře v neděli 19. listopadu od 12:00 hod.